Dels

E-learning

 

e-learning jest prężnie rozwijającą się dziedziną nauczania na odległość przy wykorzystaniu takich narzędzi jak: internet, video, nośniki CD, itp.. Jego podstawowym celem było i nadal jest przekazywanie wiedzy na odległość do wielu rozproszonych użytkowników usługi szkolenia w dowolnie wybranym przez nich czasie, tempie i wybranym zakresie materiału*.

Oprócz najliczniejszej grupy aplikacji e-learningu, dedykowanych procesom dydaktycznym, głównie prowadzonych przez renomowane uczelnie wyższe, e-learning stał się narzędziem nauki w biznesie, głównie w relacjach B2B odnoszących się do przekazywania wiedzy na temat oferowanych produktów – ich obsługi, serwisowania, itp..

Nasza spółka aktywnie wykorzystuje i rozwija techniki stosowane w e-learningu, głównie na potrzeby własnych klientów. Tempo rozwoju tej metody przekazywania wiedzy zależne jest w głównej mierze od akceptacji tego medium przez naszych klientów. Po okresie pewnej wstrzemięźliwości w jej wykorzystywaniu, rysuje się trend akceptacji nowej metody; głównie w związku ze znacznie tańszym kosztem jej zastosowania w porównaniu z tradycyjnymi metodami. Drugim atutem, jest sama logistyka tych szkoleń, która nie wymaga zebrania grupy szkolonych osób w jednym miejscu i o jednej porze. Każdy użytkownik może zalogować się w odpowiedniej aplikacji w czasie i miejscu, które mu najbardziej odpowiadają.

Wolą naszej firmy jest to, aby w najbliższej przyszłości wszystkie nasze systemy zamiast tradycyjnej „nieczytanej” instrukcji wyposażone były w interaktywny kurs nauki ich obsługi dostępny w ramach usługi e-learningu.

Bazując na naszych doświadczeniach, chcemy też rozwijać tą formę przekazywania wiedzy jako, naszą usługę biznesową wykonywaną na zlecenie naszych klientów.

 

Jesteś tutaj: Home Usługi SZKOLENIA E-learning