Dels

Kim Jesteśmy

 Data Evolution Labs (DELs) organizacyjnie jest podmiotem gospodarczym posiadającym osobowość prawną  w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowanej przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000187404.

Od początku istnienia firmy założonej w 2000 roku, spółka zajmuje się produkcją, wdrażaniem i wsparciem własnych autorskich rozwiązań informatycznych, tworzonych dla najbardziej wymagających korporacyjnych klientów krajowych i zagranicznych. Zajmujemy się głównie tworzeniem dedykowanych systemów IT do organizowania i kontroli  procesów logistycznych w tym logistyki pieniądza, a od kilku ostatnich lat również do kontroli i rozliczania czasu pracy i kontroli dostępu. Prawie cała nasza oferta to systemy IT stworzone od początku do końca w naszej firmie i przez naszych pracowników. Jesteśmy z tego szczególnie dumni , gdyż nasze umiejętności kreatywnego tworzenia dedykowanych systemów IT, są każdorazowo bardzo wysoko oceniane przez naszych zadowolonych klientów a nam samym przynosi to wyjątkową satysfakcję z dobrze wykonanej pracy twórczej, której rezultaty rozwiązują konkretne problemy lub zarządzają newralgicznymi funkcjami w biznesie naszych klientów.

W ramach realizacji naszej misji przez cały okres istnienia firmy, kładziemy olbrzymi nacisk na tworzenie i prezerwację bardzo przyjaznego środowiska, w którym w symbiozie działają zarówno nasi klienci, dostawcy oraz nasi pracownicy. W przypadku tych ostatnich, wprowadzamy liczne działania motywacyjne, dostosowane do aktualnych potrzeb i sytuacji w rozwoju firmy oraz fazy cyklu gospodarczego. Dzięki temu uzyskujemy ponadprzeciętne zaangażowanie i przez to wyjątkową efektywność naszego zespołu, której końcowym beneficjentem są zawsze nasi klienci!

Jesteśmy również unikalną firmą, która hołduje starym, sprawdzonym wartościom, takim jak: rzemieślnicza solidność, uczciwość, pełne zaangażowanie i poświęcenie w celu realizacji każdego projektu, zaufanie i przyjaźń, etc.. Przy połączeniu, tych często już patyną pokrytych pojęć z bogatą wiedzą na temat najnowszych technologii (RFID, biometryka, internet) uzyskujemy wyjątkową i unikalną wartość naszej oferty, niezwykle wysoko ocenianą przez wszystkich bez wyjątku naszych klientów.

W przyszłości, chcemy utrzymać wszystkie te sprawdzone przez wiele lat atuty naszej organizacji i sukcesywnie wzbogacać je o nowe pozytywne doświadczenia i wzorce, tworząc oryginalną i niepowtarzalną ofertę dla coraz liczniejszego grona naszych zadowolonych klientów.

 

Jesteś tutaj: Home O Nas Kim jesteśmy