Dels

SYSTEM KD i RCP "Cs-CERBER"

Usługa KD i RCP "CS-CERBER"

 

W dobie permanentnej obniżki kosztów przy jednoczesnej presji rynku na podnoszenie jakości dostarczanych produktów czy usług, firmy stają wobec trudnego wyzwania polegającego na znalezieniu sposobu na obniżenie kosztów inwestycyjnych i operacyjnych przy jednoczesnym podniesieniu jakości finalnego produktu. Z pozoru, jest to wykluczające się założenie, gdyż z reguły cięciu obydwu tych kosztów towarzyszy obniżenie poziomu jakości. Jest jednak sposób na pogodzenie tych dwóch sprzeczności, polegający na zleceniu wykonywania pewnych nie związanych z meritum prowadzonej działalności operacji firmie, dla której operacje te stanowią podstawowy biznes. Z natury rzeczy wynika, że jeżeli ktoś robi to na czym się najlepiej zna, robi to dobrze i efektywnie. Jeżeli natomiast zaczyna robić rzeczy, które są mu obce, traci sporo energii i uwagi na to, aby je jak najlepiej wykonać a i tak skutek jest daleki od oczekiwań; nie wspominając o utracie z pola widzenia coraz bardziej zaniedbywanej czynności podstawowej. Dodatkowo, aby pewne drugorzędne dla firmy procesy były wykonywane dobrze, należy zainwestować w nie czas i pieniądze, pozbawiając się tym samym tych dwóch cennych i ograniczonych zasobów. Sposobem skupienia się na swojej podstawowej działalności przy jednoczesnym prawidłowym wykonaniu wielu pobocznych procesów w stopniu perfekcyjnym i tańszym jest skorzystanie z usług OUTSOURCINGU.

OUTSOURCING jest bardzo efektywną formą osiągania wielu celów operacyjnych przedsiębiorstwa bez angażowania własnych zasobów.

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w procesach outsourcingu w tym outsourcingu procesów kontroli i rozliczania czasu pracy. Robimy to w innowacyjny i unikalny sposób, wykorzystując do tego celu swoje własne systemy informatyczne i własny sprzęt. Oferowana przez nas usługa nosi handlową nazwę CS – CERBER i oferowana jest dla wszystkich klientów bez względu na ich wielkość, lokalizację czy też specjalne preferencje. Możliwe jest to m.in. dla tego, że jako twórcy systemu i usługi możemy ją dostosować do specyfiki każdego klienta.

Jesteś tutaj: Home Outsourcing SYSTEM KD i RCP "Cs-CERBER"