Dels

Dels Historia

Jednym z niewątpliwych atutów każdej organizacji świadczącym o jej rzetelności, skuteczności i atrakcyjności dla klientów jest jej wiek. Paradoksalnie w czasach, kiedy wszystko zmienia się z tak zawrotną prędkością, jak dzieje się to od ok. 40 lat (komercyjne zastosowanie tranzystora) a nowe technologie pozwalają na błyskotliwe kariery wielu młodych firm, to staż rynkowy wielu ich starszych konkurentów, staje się dla nich jeszcze większym atutem niż dotychczas. Powodem takiej oceny jest praktyczny dowód posiadania przez te dojrzałe firmy, sprawdzonych w działaniu umiejętności dostosowawczych i adaptacyjnych do szybko zmieniających się warunków, zarówno funkcjonowania rynku jak i pojawiających się wciąż nowych technologii. Nie jest bowiem, trwałym sukcesem wymyślenie czegoś nowego i wprowadzenie tego produktu na rynek. Sukcesem jest pozostanie na tym rynku i łapanie każdej kolejnej nadarzającej się nowej fali do tego, aby uniosła ona firmę w kierunku wyłaniających się za horyzontem nowych możliwości. Organizacje, które posiadły takie umiejętności, stają się trwałym gwarantem satysfakcjonującej i długotrwałej współpracy dla swoich obecnych i przyszłych klientów.

O umiejętnościach firmy do inicjowania takich zmian najlepiej świadczy jej historia. Dla celów marketingowych ukazuje ona z reguły tylko same sukcesy lub wydarzenia będące kamieniami milowymi dla danej organizacji a pomija chwile trudne. Nie należy doszukiwać się w tym jednak żadnej hipokryzji. Każdy, kto choć przez krótki czas, zarządzał jakąkolwiek organizacją doskonale wie, że zarządzanie firmą to nieustanny proces rozwiązywania problemów, raz większych raz mniejszych, starych zastępowanych przez nowe. Pozytywna historia przedstawiana w opracowaniach marketingowych firm ma dla jej klientów być dowodem na to, że pomimo permanentnej walki z przeciwnościami losu, firma kończyła je zawsze kolejnym odnotowanym w jej historii sukcesem. Sukcesem, świadczącym jednoznacznie o tym, że nie boi się ona żadnych trudności, podejmuje z nimi walkę ale tylko po to, żeby na jej końcu ogłosić swoje kolejne zwycięstwo! Pokonane trudności hartują a sukces dodaje energii i entuzjazmu do podejmowania dalszych ambitnych wyzwań.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z historią sukcesów naszej firmy, z których jesteśmy bardzo dumni. Gwarantujemy, że w oparciu o nasze dotychczasowe doświadczenia odpowiemy na każde wyzwanie tak, aby nasza przyszłość zapisana była w dalszym ciągu serią nietuzinkowych osiągnięć i sukcesów, które jednocześnie chcemy aby były sukcesami naszych zadowolonych klietów!

Jesteś tutaj: Home O Nas Dels Historia