Dels

Cs-Time

Internetowy system Kontroli Czasu Pracy i Kontroli Dostępu pn. „CS-TIME” jest jednym z najpopularniejszych systemów tego typu na świecie z łączną ilością firm go używających przekraczającą liczbę 7.000 i zlokalizowanych na kilku kontynentach. Hiszpańska firma SPEC / SINGULAR-TECH, absolutny lider na rynku najnowocześniejszych systemów tego typu, jako jedna z pierwszych na świecie stworzyła swój ultra-nowoczesny produkt w oparciu o własne ponad 35 letnie doświadczenia. Wielo-modułowość tego systemu, łatwość instalacji i obsługi sprawia, że każda firma jest w stanie skonfigurować system pod swoje indywidulane potrzeby. Skalowalność systemu umożliwia to, że system może być wykorzystany zarówno przez duże jak i całkiem małe podmioty, które z czasem w łatwy sposób mogą rozszerzać jego funkcjonalność. Danych do systemu dostarczają dedykowane urządzenia peryferyjne, m.in., takie jak: czytniki linii papilarnych, kart RFID lub numerów PIN. System doskonale nadaje się do implementacji w jednej lokalizacji jak i w bardzo rozległej geograficznie sieci placówek kontrolowanych z jednego miejsca w czasie rzeczywistym.

Nasza firma, jako wyłączny przedstawiciel producenta na Polskę, nie tylko dostosowała ten system do rodzimych warunków i przepisów Prawa Pracy, ale „stworzyła” dodatkowy moduł pn. „CS-WorkPlan", służący do planowania harmonogramów pracy poszczególnych zmian, monitoringu oraz rozliczania czasu pracy w jednostkach, gdzie czynności te są najtrudniejsze do wykonania, a mianowicie w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Jest to pierwsza, tak kompleksowa funkcjonalność systemu RCP wdrożona w tej branży.

Wymiana lub migracja danych z istniejącymi już systemami kadrowymi (TETA, SAP, itp.) jest możliwa po stworzeniu mechanizmów wymiany danych, co wykonujemy na zlecenie klientów.


Jesteś tutaj: Home Produkty OPROGRAMOWANIE KONTROLA CZASU PRACY I DOSTĘPU Cs-Time