Dels

Etykiety i Taśmy

ETYKIETY

Prawie wszystkie nowoczesne systemy informatyczne zbierają dane, które następnie przetwarzają i w efekcie końcowym albo wywołują określony stan albo generują raporty w celu podjęcia właściwych decyzji przez użytkowników tych systemów. Jednym z podstawowych i najtańszych narzędzi, wykorzystywanych do zbierania danych, są kody kreskowe. Kody te muszą być w łatwy i szybki sposób na czymś nadrukowane trwale a następnie łatwo aplikowane. Dlatego też najpopularniejszym medium służącym temu celowi jest samo przyklejalna etykieta.

Istnieje wiele rodzajów, rozmiarów i materiałów, z których etykiety, są produkowane (papier, folia plastykowa, aluminiowa, itp.). Ich mnogość pozwala na wybór najlepszej z nich nadającej się do konkretnej aplikacji. Nasza firma posiada bardzo bogate doświadczenie i wiedzę przy doborze najwłaściwszego rodzaju etykiet dla każdej aplikacji. Dodatkowo; sięgając do naszej misji, zajmujemy się dostawą z jednego źródła wszystkich współpracujących ze sobą komponentów dostarczanych systemów. W ten sposób eliminujemy problemy z ewentualną niekompatybilnością zastosowanych komponentów dostarczanych przez różnych dostawców, nieznających specyfiki systemu.

TAŚMY

Do zadruku etykiet niezbędne są też specjalistyczne taśmy do drukarek przemysłowych. Ich dostawą zajmujemy się rutynowo, eliminując problem ciągłości zaopatrzenia naszych klientów. Dajemy gwarancję, że dostarczane taśmy, są prawidłowo dobrane do wykorzystywanych rodzajów etykiet, eliminując częste problemy w zaopatrywaniu się w niewłaściwe komponenty. Dodatkową zaletą naszych dostaw jest kompleksowość tj. etykiety + taśmy + drukarki + serwis = niezawodność funkcjonowania systemu.

Jesteś tutaj: Home Produkty MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE ETYKIETY I TAŚMY