Dels

Konsultacje i doradztwo

Bardzo często firmy same dokonują analizy bieżących zagrożeń i szans prowadzonej działalności lub jej wycinka. Z uwagi na brak specjalistycznej wiedzy; w trosce o rzetelność wyników dokonywanych analiz, muszą często posiłkować się opiniami zewnętrznych ekspertów. Formy takiej współpracy mogą mieć kształt; zarówno konsultowania poszczególnych zagadnień oraz wyciągniętych własnych wniosków przed ich wdrożeniem do realizacji, jak również mogą przybierać formy doradcze w przypadku braku własnych pomysłów lub wiedzy na rozwiązanie zauważonych problemów. Zaletą ww. form współpracy jest sięganie jedynie po zewnętrzne zasoby specjalistycznej wiedzy przy zachowaniu dużej samodzielności w wykonywaniu naprawy lub budowy nowych form uefektywnienia swojej działalności.

Bardzo często jesteśmy proszeni o wyrażenie pojedynczych opinii lub oceny intersujących klienta kwestii w tym udzielenia wskazówek doradczych, co do sposobu lub dróg rozwiązania problemu.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany możliwością podjęcia współpracy w tym zakresie, kliknij w tą ikonę    i po przeniesieniu na stronę KONTAKTu Z NAMI, skorzystaj z zaproponowanych jego form

Jesteś tutaj: Home Usługi ANALIZY, KONSULTACJE Konsultacje i doradztwo