Dels

Opracowanie założeń systemowych

Przed podjęciem decyzji zmieniających kształt obecnych procesów biznesowych należy zawsze, w pierwszej kolejności przygotować mniej lub bardziej szczegółowe założenia dotyczące nowego rozwiązania. Jest to już oczywiście ostatni etap przygotowań przed zainicjowaniem zmian, wykonywany po przeprowadzonych analizach i konsultacjach. Jeżeli wprowadzana zmiana ma dotyczyć usprawnienia dotychczasowego procesu lub stworzenie nowego, wówczas założenia muszą obejmować nie tylko analizę bieżącą, ale i pewną wizję nowego rozwiązania. W odniesieniu do założeń dla systemów IT ważne jest nie tylko określenie ich przyszłej funkcjonalności, ale również i określenie szeroko rozumianych narzędzi i uwarunkowań technologicznych w oparciu, o które mają powstać i działać nowe rozwiązania. Bez bardzo dokładnej wiedzy na te bardzo hermetyczne dla nie informatyka tematy, nie uda się przygotować funkcjonalnego rozwiązania. Jakość wykonanych założeń jest kluczowa dla odniesienia sukcesu lub porażki? Dlatego też, dobrze przygotowane założenia systemowe są niezbędnym fundamentem, na którym można zacząć budować nowe rozwiązanie. Im ten fundament mocniejszy, tym gwarancja sukcesu pewniejsza a koszty budowy tańsze. Tak jak w budownictwie lepiej, aby nasz nowy dom, w którym mamy zamiar zamieszkać budowali prawdziwi, doświadczeni fachowcy niż tacy, którym się tylko wydaje, że sobie z tym poradzą!

Na przestrzeni naszej kilkunastoletniej historii przygotowaliśmy z sukcesem już bardzo wiele założeń, głównie dla naszych własnych systemów IT, ale nie tylko. Nasza interdyscyplinarna wiedza i doświadczenie, są gwarancją przygotowania najlepszych założeń, nawet dla najbardziej wymagających klientów!

 

Jeżeli jesteś zainteresowany możliwością podjęcia współpracy w tym zakresie, kliknij w tą ikonę    i po przeniesieniu na stronę KONTAKTu Z NAMI, skorzystaj z zaproponowanych jego form

 

Jesteś tutaj: Home Usługi ANALIZY, KONSULTACJE Opracowania założeń systemowych