Dels

Patenty

 

 INNOWACYJNOŚĆ od początku istnienia naszej Spółki jest osią, wokół której powstają nowe pomysły i projekty, organizowana jest praca naszego zespołu, na jej potrzeby przyswajane są nowe technologie. Swoisty „głód” tworzenia innowacyjnych rozwiązań był, jest i będzie znakiem rozpoznawczym naszej firmy. W celu jego zaspokajania nie ustajemy w poznawaniu nowych technologii, kreacji pomysłów i oryginalnych rozwiązań adaptacyjnych dostosowujących najnowsze trendy technologiczne do indywidulanych potrzeb naszych klientów.

Często zdarza się, że rynek nie oferuje potrzebnych elementów, bez których nasze produkty nie mogłyby zaspokoić w pełni potrzeb naszych klientów. Takie sytuacje traktujemy nie, jak wejście w „ślepy zaułek”, ale zawsze, jak wyzwanie wejścia na „niezdobyty dotąd szczyt”!

Tak sformułowana i realizowana filozofia działania firmy w zakresie innowacji nie tylko przysparza wymiernych korzyści naszym klientom, ale daje również i nam olbrzymi zastrzyk entuzjazmu zachęcający do dalszej dynamicznej pracy i ciągłego sięgania po najnowsze i lepsze rozwiązania.

Patenty, to jedna z dróg ochrony naszych osiągnięć innowacyjnych. Z uwagi na bardzo biurokratyczne i kosztowne procedury prawnej ochrony patentowej, ciągle obecne w naszym kraju, zdecydowaliśmy się na opatentowywanie tylko nielicznych z pośród wielu naszych rozwiązań. Poniżej podajemy przykłady uzyskanych patentów:

 

 

Jesteś tutaj: Home Osiągnięcia Patenty